HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Fescom Mühendislik Türkiye ve dünyanın bir çok farklı noktasında önemli projelere imza atmış bir ekibin tecrübelerini birleştirmesiyle kurulmuştur.

Müşterilerimize yapısal kablolamadan network çözümlerine, yangın algılama sistemlerinden IP CCTV sistemlerine, kartlı geçiş ve güvenlik sistemlerinden IP Telefon santrallerine, data center alt yapı çözümlerinden mekanik otomasyona ve kurulumunu yaptığımız tüm sistemlerin 7/24 destek hizmetine kadar geniş bir yelpazade uluslararası alanda hizmet veriyoruz.

İnşaat, Eğitim, Endüstri, Sağlık, Otelcilik, Üniversiteler, Medya, Finans ve sigorta çözümlerimizle uzmanlaştığımız sektörlerdir.

Çözüm odaklı bir yaklaşım sergileyerek müşterilerimizin günümüz ve gelecekteki beklentileri ve ihtiyaçları doğru algılanıp değerlendirilmek suretiyle, hizmetin zamanında sunulmasını sağlıyoruz. Müşterinin memnuniyet, öneri ve şikayetini etkin bir şekilde değerlendiriyoruz.

Yaptığı işin müşteriye sunulan hizmete katacağı değerinin bilinciyle; çözüm üreten, işini sahiplenen, bilgisini paylaşan, takım çalışmasını bilen ve katılan, kendisini sürekli geliştiren çalışanlarımızla hizmet veriyoruz.


Tarihçe

Fescom Mühendislik Türkiye’nin ve dünyanın bir çok farklı noktasında önemli projelere imza atmış bir ekibin tecrübelerini birleştirmesiyle, 2013 yılı Ağustos ayında, zayıf akım sistem entegratörü bir mühendislik firması olarak kurulmuştur.

Fescom Mühendislik, artan tecrübesi ile bir çok farklı dikey markette projelerde sistem entegratörlüğü gerçekleştirerek, Türkiye’nin mühendislik alanında yenilikçi ve teknik çalışmalarına katkıda bulunan bir firma olarak yerini almıştır.

Kurulduğu günden bugüne kadar, müşterilerine yapısal kablolamadan network çözümlerine, yangın algılama sistemlerinden IP CCTV sistemlerine, kartlı geçiş ve güvenlik sistemlerinden IP Telefon santrallerine, seslendirme ve acil anons sistemlerinden yangın söndürme sistemi çözümlerine, kurulumunu yaptığımız tüm sistemlerin 7gün / 24 saat periyodik bakım destek hizmetleri ile birlikte geniş bir yelpazade uluslararası alanda yüksek kalitede hizmet vermektedir.

İnşaat, Eğitim, Endüstri, Sağlık, Otelcilik, Üniversiteler, Endüstriyel Tesisler, Fabrikalar, Medya, Finans ve Sigorta çözümlerimizle uzmanlaştığımız sektörlerdir.

Çözüm odaklı bir yaklaşım sergileyerek müşterilerimizin günümüz ve gelecekteki beklentileri ve ihtiyaçları doğru algılanıp değerlendirilmek suretiyle, hizmetin zamanında sunulmasını sağlıyoruz. Müşterinin memnuniyet, öneri ve şikayetini etkin bir şekilde değerlendiriyoruz. Yurt içinde edinilen tecrübe ile 2013 yılından itibaren Fescom Mühendislik, faaliyetlerini yurt dışında Orta Doğu’ya, Türki Cumhuriyetler’e ve Afrika’ya genişletmiştir.

Yaptığı işin müşteriye sunulan hizmete katacağı değerin bilinciyle; çözüm üreten, işini sahiplenen, bilgisini paylaşan, takım çalışmasını bilen ve takım çalışmasına katılan, kendisini sürekli geliştiren çalışanlarımızla hizmet veriyoruz.


Misyon

Güvenli, yüksek kaliteli ve optimum maliyetli zayıf akım projeleri tasarlamak, uygulamak ve tamamlamak; müşterilerimizle birlikte anlaştığımız iş programına uymak; tüm bunları gerçekleştirirken, Fescom Mühendislik çalışanlarının kariyer gelişimine yardımcı olmak.

Vizyon

Müşterilerimizin en çok tercih ettiği entegratör mühendislik firması konumunu daha da güçlendirerek sürdürmek ve Türkiye bölgesinde gelecek 5 yıl içerisinde ilk 5 firma arasında yer almak.


Yönetim Kadrosu

Serdar Terzi - Genel Müdür

Emin Ermez- Satış ve Pazarlama Müdürü


Kalite Politikası

Temel değerlerini "Sorumlu", "Çalışkan" ve "Yenilikçi" olarak tanımlamış, teknoloji ve kalite açısından sektöründe önemli bir system entegratörü firma olarak, yüksek etik değerlerle en yüksek performansa ulaşmak ve tüm süreçlerimizi sürekli olarak iyileştirmek temel hedefimizdir.

Son kullanıcıların gereksinim ve beklentilerini gözeterek, müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak sürdürülebilir ürün, çözüm ve hizmetleri sunarak sürekli müşteri memnuniyetini güvence altına alırız. Tüm süreçlerimizde en yüksek performansa ulaşmak için çalışanlarımızın memnuniyetini gözetir, onları yetkilendirir ve sürekli gelişimlerini destekleriz. Sistem ve çözümlerimizde ve çalışma ortamımızda güvenliği her daim ön planda tutarız.

Uzun vadeli iş ortağı olarak gördüğümüz tedarikçilerimizle işbirliğimizi etik kurallar çerçevesinde karşılıklı güvene ve kazanca dayalı olarak gerçekleştiririz.

Tüm süreçlerde yalın, yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımlarla kalite bilincini sistematik bir şekilde sağlayarak çalışkanlık ve mükemmellik yaklaşımını benimsemek ve gereklerini yerine getirmek Fescom Mühendislik Ltd. Şti. çalışanları olarak hepimizin ortak görevidir.


Çözüm Ortakları