582408.FD 582408 için yangın koruma kapağı
Back to products
LSC-506 Yangına dayanıklı metal tavan hoparlörü,  L-VCM6B/EN
582408.SAFE Tavan tipi hoparlör DL-E 06-165/T SAFE
  • Açıklama
BENZER ÜRÜNLER
582411 – Honeywell 6W 5” Tavan Tipi Hoparlör
Seslendirme ve Acil Anons, Honeywell Seslendirme ve Acil Anons Sistemleri
Devamını oku
581329 – Honeywell Sıva Üstü Montaj Kutusu
Devamını oku
581722 – Honeywell Acil Durum Güç Kaynağı PSU 24 V-2
583362.22 – Honeywell Digital Çıkış Modülü DOM4-24
HN-VC60 – Honeywell 60W Ses Kontrol Ünitesi 3/4 WIRE ABS