Ana Sayfa Seslendirme ve Acil Anons Honeywell Seslendirme ve Acil Anons Sistemleri 582476 Yangına dayanıklı dış ortam 20 W kolon tipi hoparlör , L-VOM20A/EN
582480 Yangına dayanıklı 6.5" metal koaksiyel tavan hoparlörü, L-VCM24A/EN
Back to products
582477 Yangına dayanıklı dış ortam 40 W kolon tipi hoparlör,  L-VOM40A/EN
582476 Yangına dayanıklı dış ortam 20 W kolon tipi hoparlör , L-VOM20A/EN
PDF
  • Açıklama
PDF
BENZER ÜRÜNLER
581275 – Honeywell 3 W Duvar Tipi Hoparlör
Seslendirme ve Acil Anons, Honeywell Seslendirme ve Acil Anons Sistemleri
Devamını oku
581317 – Honeywell Mikrofon D22 için Montaj Seti
Devamını oku
581722 – Honeywell Acil Durum Güç Kaynağı PSU 24 V-2